Çok Kıymetli Dostlarımız ve Çalışanlarımız,

ÖDF Yılmazlar İnşaat, 2001 yılında, yaptığı işlerle saygı gören, kaliteden ödün vermeyen, çevreye karşı duyarlı, çalışanlarına değer veren bir firma olma düşüncesiyle yola çıkmış; işveren taleplerine en üst düzeyde, güncel teknolojileri kullanarak cevap veren, planlı ve sürdürülebilir büyüme stratejisiyle bir marka oluşturmayı hedefleyerek, sektöre atılmıştır.

Çalışanlarının haklarını her daim teslim eden, huzurlu bir çalışma ortamı oluşturmayı ilke edinen firmamız, işveren ihtiyaçlarına cevap olmuş, paydaşlarına karşı daima saygılı tavrını da sürdürmüştür. Gerek çalışanlarımız gerekse işverenlerimiz, firmamızın çağın gereksinimlerine uyum sağlama, yenilikçi hedeflerle sürekli kendisini güncelleme arzusunu da derinden hissetmişlerdir.

Bu hislerle beraber daha iyi hizmet almak isteyen değerli işverenlerimiz, sektöre getirdiğimiz dinamizmin neticesinde firmamıza güvenmişler, firmamız da verilen bu şansları en iyi şekilde değerlendirerek güvenlerini boşa çıkartmamıştır. Bugünlere gelişimizde, hedeflerimizin birçoğunu yerine getirmiş olmamıza karşın henüz bitmediği bilincini de taşımaktayız. Bu sebeple hedeflerimizi gerçekleştirme arzumuzu koruyarak, ilerlemenin yollarına yönelik çözümler üretmeye devam edeceğiz.

Birbirimize destek olup, kenetlenerek çalıştığımızda, sadece doğru işlere imza atmayı prensip edindiğimizde, firmamızı daha ilerilere taşıyacağımızı defalarca ispatladık. Yaptığımız işlerde işverenlerimize karşı başarılı olacağımızı ve çok daha üst düzey işleri yapabileceğimizi göstererek onların güvenini hep beraber kazandık. Sizlerle beraber sektörde biz de varız diyen bir firma olduk. 1000’e yakın personeliyle, yatırımlarını hız kesmeksizin sürdüren ÖDF Yılmazlar İnşaat, bugün birçok yerde tamamladığı işlerden övgü ve güvenle bahsedilen, Türkiye’nin önde gelen inşaat şirketlerinden bir tanesi olmuştur. Geldiğimiz bu noktada, firmamız ile iş birliği yapan bütün kuruluşlar bizleri takdir etmekte, bizlerle olan iş birliklerini devam ettirmek arzusundadırlar. Yola çıkarken başlıca hedefimiz olan tamamladığımız işleri; hızlı, dürüst, saygın aynı zamanda da kaliteden ödün vermeden gerçekleştirmiş olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Birlikte çalışarak inşa ettiğimiz bu yol, içinde bulunarak değer kattığımız inşaat sektöründeki saygınlığımızı korumakla birlikte bizi daha ilerilere taşıyarak markamızı ve ülkemizi daha büyük projelerle temsil etmekle sonuçlanmalıdır. Hedefte kalmanın özü ise, bizi bugünlere getiren değerlerden ödün vermeden, birbirimize ve paydaşlarımıza karşı adil, dürüst, gerektiğinde risk almayı bilen firma politikamızı sürdürerek saygı ve güven ortamı içerisinde pes etmeden çalışmaktadır.

Biz memleketini seven, milletimizin evlatlarına istihdam yaratan, yaptığımız yatırımlarla memlekete değer katmaya çalışan bir firmayız. Hedeflerimiz doğrultusunda çalışma arzumuzu ilk günkü heyecanla koruyoruz. Gerçekleştirdiğimiz projelerle memleketimizi gururla temsil etmeye devam edeceğimizin bilinmesini isterim.

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Türk, öğün, çalış, güven” deyişiyle sözlerimi sonlandırıyor, başarılarınızın devamını diliyorum.

Hepinize saygı ve selamlarımı sunarım.

Orhan Fatih YILMAZ

YÖNETİM KURULU BAŞKANI